Ватан ҳимоячилари куни билан табриклаймиз!
Давлат активларини бошқариш агентлиги Сиз азиз юртдошларимизни 14-январь – Ватан ҳимоячилари куни билан самимий муборакбод этади.
Жорий йилда Ўзбекистон Қуролли Кучлари ташкил топганига 30 йил тўлади. Миллий армиямизнинг сарҳадларимиз дахлсизлигини таъминлаш, мамлакатимизда тинчлик ва барқарорликни сақлаш ҳамда ватандошларимизнинг осойишта ҳаётини кафолатлашда алоҳида ўрни бор.
Ҳар бир аскар ва офицер қалбида миллий ғурур ва ифтихор туйғулари жўш уриб, улар Ватанимизнинг шонли тарихи, аждодларимизнинг мислсиз қаҳрамонликларидан куч оладилар.
Бунёдкор халқимизнинг барча орзу-умидлари амалга ошсин, осмонимиз мусаффо, тинчлигимиз мустаҳкам бўлсин!

Поздравляем с днем защитников родины!
Агентство по управлению государственными активами искренне поздравляет Вас с Днем защитников Родины!
В нынешнем году Вооруженные Силы Узбекистана отмечают 30-летие со дня образования. Наша национальная армия обеспечивает неприкосновенность границ, мир и стабильность, а также охраняет мирную жизнь наших соотечественников.
У каждого солдата и офицера сильны национальный дух и гордость, которые они черпают из богатой истории Родины, мужества и героизма великих предков.
Пусть небо над нами будет ясным, мир прочным и пусть сбываются все стремления и надежды нашего трудолюбивого народа!