“Қўқон механика заводи” АЖ устав капиталидаги 64,08 фоиз акциялар пакетини сотиб олиш бўйича таклифларни қабул қилиш муддати узайтирилгани тўғрисида эълон
Ўзбекистон Республикаси Давлат активларини бошқариш агентлиги ҳузуридаги “UzAssets investitsiya kompaniyasi” АЖ томонидан 2021 йил 20 октябрдаги Эълонга мувофиқ, “Қўқон механика заводи” АЖ устав капиталидаги 64,08 фоиз акциялар пакетини сотиб олиш бўйича таклифларни қабул қилиш муддати 2021 йил 24 декабрь куни Тошкент вақти билан соат 18:00 га қадар узайтирилгани маълум қилинади.

Объявление о продлении срока приёма заявок на покупку 64,08 % пакета акций в уставном капитале АО «Кокандский механический завод»
АО «Инвестиционная компания UzAssets» при Агентстве по управлению государственными активами Республики Узбекистан, согласно объявлению от 20 октября 2021 года, сообщает о продлении срока подачи заявок на покупку 64,08 % пакета акций в уставном капитале АО «Кокандский механический завод» до 18:00 часов 24 декабря 2021 года по Ташкентскому времени.
Данное продление направлено на обеспечение более прозрачного и конкурентного процесса продажи, а также предоставление Претендентам дополнительных возможностей в участии в процессе.