25 август санасида ўтказилган онлайн савдолар натижалари
224 та лот онлайн аукцион ва очиқ электрон танловга чиқарилди. Шунингдек, бошланғич нархи 13,6 млрд сўм бўлган 629 та лот 19,1 млрд сўмга реализация қилинди.
• бошланғич нархи 8,8 млрд сўм
• сотилган нархи 10 млрд сўм
• Самарқанд вилояти Самарқанд туманида жойлашган бошланғич нархи 4,1 млрд сўм бўлган Давлат мулки объектларидан самарали фойдаланиш маркази Самарқанд вилоят ҳудудий бошқармаси балансидаги бўш турган бино 4,3 млрд сўмга сотилди.
• бошланғич нархи 1,7 млн сўм
• сотилган нархи 2,28 млрд сўм
• Навоий вилояти Кармана туманида жойлашган бошланғич йиллик ижара ставкаси 81,1 млн сўм бўлган Навоий ахборот технологиялари техникуми балансидаги бўш турган хоналари 89,2 млн сўмга ижарага берилди.
• бошланғич нархи 799,3 млн сўм
• сотилган нархи 1,3 млрд сўм
• ер майдони 4,5 га
• Қорақалпоғистон Республикаси Амударё туманидан  бошланғич нархи 33,7 млн сўм бўлган ошхона, кафелар, савдо уйлари қуриш учун 19 сотих ер участкаси 222,3 млн сўмга сотилди.
• Тошкент вилояти, Оҳангарон шаҳридан  бошланғич нархи 53,1 млн сўм бўлган соғломлаштириш типидаги ҳаммомлар қуриш учун 5 сотих ер участкаси 58,4 млн сўмга сотилди.

Итоги онлайн торгов, состоявшихся 25 августа
На аукционы и открытые торги было выставлено 224 лота. Также было реализовано 629 объекта со стартовой ценой 13,6 млрд сумов за 19,1 млрд сумов.
• цена продажи 10 млрд сум
• Пустующее здание, принадлежащие территориальному управлению Самаркандской области Центра по организации эффективного использования пустующий объектов, расположенное в Самаркандском районе Самаркандской области, со стартовой ценой 4,1 млрд сумов, продано за 4,3 млрд сумов.
• стартовая цена 1,7 млн сум
• цена продажи 2,28 млрд сум
• Комнаты пустующего здания, принадлежащие техникуму информационных технологий Навоий с первоначальной годовой арендной ставкой 81,1 млн ​​сумов в Карманинском районе Навоийской области, сданы в аренду за 89,2 млн сумов.
• стартовая цена 799,3 млн сум
• Земельный участок, расположенный в Амударьинском районе Республики Каракалпакстан, площадью 19 соток, со стартовой ценой 33,7 млн ​​сумов продан за 222,3 млн сумов под строительство столовой, кафе и торговых домов.
• Земельный участок, расположенный в городе Ахангаране Ташкентской области, площадью 5 соток, со стартовой ценой 53,1 млн ​​сумов продан за 58,4 млн сумов под строительство хаммамов оздоровительного типа.