22 сентябрь санасида ўтказилган онлайн савдолар натижалари
252 та лот онлайн аукцион ва очиқ электрон танловга чиқарилди. Шунингдек, бошланғич нархи 9,1 млрд сўм бўлган 221 та лот 12,9 млрд сўмга реализация қилинди.
• бошланғич нархи 0,9 млрд сўм
• сотилган нархи 1,9 млрд сўм
• Фарғона вилояти, Ўзбекистон туманида жойлашган бошланғич нархи 129,9 млн сўм бўлган Давлат мулки объектларидан самарали фойдаланиш марказининг Фарғона вилояти ҳудудий бошқармаси балансидаги собиқ Ветеринария бўлими бино ва иншоотлари 922,5 млн сўмга сотилди.
• сони 24 та
• бошланғич нархи 263,2 млн сўм
• сотилган нархи 302,9 млн сўм
• Фарғона вилояти Қўқон шаҳридан жойлашган бошланғич йиллик ижара ставкаси 6,4 млн сўм бўлган 26-умумий ўрта таълим мактабининг бўш турган хонаси 23,8 млн сўмга ижарага берилди.
• бошланғич нархи млрд сўм
• сотилган нархи 6,9 млрд сўм
• ер майдони 39,3 га
• Навоий вилояти, Зарафшон шаҳрида нархи 2,3 млрд сўм бўлган тиббиёт ва микробиологик объектлар саноатини ташкил этиш учун 15,65 гектар ер участкаси 2,4 млрд сўмга сотилди.

Итоги онлайн торгов, состоявшихся 22 сентября
На аукционы и открытые торги было выставлено 252 лота. Также было реализовано 221 объекта со стартовой ценой 9,1 млрд сумов за 12,9 млрд сумов.
• Пустующие здания и сооружения бывшей Ветеринарной части, расположенные в Узбекистанском районе Ферганской области, принадлежащие Ферганскому территориальному управлению Центра по организации эффективного использования пустующих объектов, со стартовой ценой 129,9 млн сумов проданы за 922,5 млн сумов.
• стартовая цена 263,2 млн сум
• цена продажи 302,9 млн сум
• Пустующая комната, принадлежащая 26 общеобразовательной школе, с первоначальной годовой арендной ставкой 6,4 млн ​​сумов в городе Коканд Ферганской области, сдано в аренду за 23,8 млн сумов.
• стартовая цена 6 млрд сум
• цена продажи 6,9 млрд сум
• площадь земельного участка 39,3 га
• Земельный участок, расположенный в городе Зарафшан Навоийской области, площадью 15,65 гектаров, со стартовой ценой 2,3 млрд ​​сумов продан за 2,4 млрд сумов для создания отрасли медицинского и микробиологического оборудования.