11 октябрь санасида ўтказилган онлайн савдолар натижаси
457 та лот онлайн аукцион савдоларига чиқарилди. Шунингдек, бошланғич нархи 64,5 млрд сўм бўлган 206 та лот 70,9 млрд сўмга реализация қилинди.
• сони 1 та
• бошланғич нархи 918 млн сўм
• сотилган нархи 964 млн сўм
• Тошкент вилояти Бекобод шаҳрида жойлашган бошланғич нархи 918,2 млн сўм бўлган Давлат активларини бошқариш агентлиги Тошкент вилояти ҳудудий бошқармаси балансидаги нотурар жой биноси 964,1 млн сўмга сотилди.
• Навоий вилояти Хатирчи туманида жойлашган бошланғич нархи 1,7 млрд сўмлик "Ўзтелеком" АЖ балансидаги маъмурий бино 1,8 млрд сўмга сотилди.
• бошланғич нархи 66,1 млн сўм
• сотилган нархи 695,1 млн сўм
• Тошкент шаҳри Чилонзор туманида жойлашган бошланғич йиллик ижара ставкаси 46,7 млн сўм бўлган Тошкент давлат иқтисодиёт университети балансидаги бино қисми 597,7 млн сўмга ижарага берилди.
• сони 160 та
• бошланғич нархи 60,4 млрд сўм
• сотилган нархи 65,9 млрд сўм
• ер майдони 43 га
• Тошкент шаҳар Олмазор туманидан бошланғич нархи 615,9 млн сўм бўлган офис бинолари қуриш учун 1,5 сотих ер участкаси 1,5 млрд сўмга сотилди.
• Тошкент шаҳар Янги ҳаёт  туманидан бошланғич нархи 414,7 млн сўм бўлган ошхона, кафелар ва савдо уйлари қуриш учун 3,5 сотих ер участкаси 787,9 млн сўмга сотилди.

Итоги онлайн торгов, состоявшихся 11 октября
На аукционы и открытые торги было выставлено 457 лота. Также было реализовано 206 объекта со стартовой ценой 64,5 млрд сумов за 70,9 млрд сумов.
• стартовая цена 918 млн сум
• цена продажи 964 млн сум
• Здание нежилого места, принадлежащее Ташкентскому областному территориальному управлению Агентства по управлению государственными активами, расположенное в городе Бекабад Ташкентской области, со стартовой ценой 918,2 млн ​​сумов продано за 964,1 млн сумов.
• Административное здание, принадлежащее АО "Узтелеком", расположенное в Хатирчинском районе Навоийской области, со стартовой ценой 1,7 млрд ​​сумов продано за 1,8 млрд сумов.
• стартовая цена 66,1 млн сум
• цена продажи 695,1 млн сум
• Часть здания, принадлежащая Ташкентскому государственному экономическому университету, расположенная в Чиланзарском районе города Ташкента, со стартовой арендной ставкой 46,7 млн ​​сумов сдана в аренду за 597,7 млн сумов.
• количество 160
• стартовая цена 60,4 млрд сум
• цена продажи 65,9 млрд сум
• площадь земельного участка 43 га
• Земельный участок, расположенный в Алмазарском районе города Ташкента, площадью 1,5 соток, со стартовой ценой 615,9 млн ​​сумов продан за 1,5 млрд сумов для строительства офисных зданий.
• Земельный участок, расположенный в Янги хаётском районе города Ташкента, площадью 3,5 соток, со стартовой ценой 414,7 млн ​​сумов продан за 787,9 млн сумов для строительства столовой, кафе и торговых домов.