Savdoga chiqarilgan davlat aktivlari bo‘yicha takliflarni qabul qilish muddatini uzaytirish to‘g‘risida
Davlat aktivlarini boshqarish agentligi tomonidan 2021 yil 30 martda O‘zbekiston Respublikasi Prezidentining “Davlat aktivlarini xususiylashtirish jarayonlarini yanada jadallashtirish to‘g‘risida” 2021 yil 11 fevraldagi PF-6167-son Farmoniga muvofiq xususiylashtirilishi belgilangan “Beldirsoy oromgohi” va “Sijjak” dam olish maskanlarini ommaviy savdolarga chiqarilganligi to‘g‘risida e’lon qilingan edi.
Savdo jarayonlarini yanada shaffof va raqobatbardosh o‘tkazish, savdolarda qatnashish uchun talabgorlarga qulay sharoitlar yaratish maqsadida, talabgorlardan takliflarni qabul qilish muddati 2021 yil 1 iyul kuni Toshkent vaqti bilan soat 18:00 ga qadar uzaytirilganligini ma’lum qilamiz.

Объявление! О продлении срока приема заявок по приобретению государственных активов, выставленных на торги.
В соответствии с Указом Президента Республики Узбекистан от 11 февраля 2021 года №УП-6167 «О мерах по дальнейшему ускорению процессов приватизации государственных активов», Агентством по управлению государственными активами 30 марта 2021 года было объявлено о выставлении на публичные торги зон отдыха «Белдирсой оромгохи» и «Сижжак» подлежащих приватизации.
В целях обеспечение более прозрачного и конкурентного процесса торгов, а также создания благоприятных условий для участников торгов, объявляем о продлении срока подачи заявок до 18:00 часов по Ташкентскому времени 1 июля 2021 года.